Kahve Falında Yılan Kafası Görmek

Kahve falında yılan kafası görmek, daha kendini belli etmemiş bir düşmanın varlığını gösterir. Bu güçlü kişi sizi kendine düşman bellemiş mi yoksa tehlikesiz mi anlayamazsınız. Bu dönem henüz bunun çok erkendir. Ancak temkinli olmalısınız. Çünkü yılanın zehirli olup olmadığını bilmek için kuyruğunu görmenin gerekli olduğu gibi, bu insanı da her durumda görmek ve sizin için tehlike arz edip etmediğini böylece anlamak gerekir.

Fal sahibinin sevgilisi var ise gönlünün bu aralar çok hoş edileceğine işaret eder. Kişinin yaşamında aşk hayatında olumlu döneme geçişi olacaktır. Yıpranmalar, hayal kırıklıkları ve güven sorununuz onarılmaya müsait bir kalbiniz var. Ufak bir hediye bile sizi mutlu etmeye, gönlünüzü almaya yetiyor. Sevgiliniz sizi iyi tanıyor olacak ki nelerden hoşlandığınızı biliyor. Elinde çiçek ile kapınızda beklediğini işaret eder.

Hayatınızdan çıkaramadığınız biriyse mecburen temkinli olmak zorunda kalabilirsiniz. Kendini tamamen göstermemesi, size yakın davranması sinsiliğinden de olabilir. Ancak tehlikeli biri olması bu kişinin dostunuz olmayacağı anlamına da gelmez. Çok güçlü yönleri bulunan bu insanı yanınızda dost olarak görmek hayatta bir çok savaşa yalnız girmemenizi ve kazanmanızı garantiler. Eğer böyle bir heyecana kapılmak istemiyorsanız ve temkinli olmakta fayda görüyorsanız uzak durabilirsiniz. Sizden uzak durması ve gözlerini çekmesi için de kahve fincanında yılanın başını parmağınızla bozabilirsiniz. Böylece enerjisi uzaklaşacaktır.

Kahve falında yılan başı görmek,Sizi dolduruşa getiren kimselere yorumlanır. Sevdikleriniz ile aranızı açacak sözler sarf eden kimseler varsa dikkatli olun. Sevdiğiniz insana güveninizi sarsacak laflar kulağınıza gelebilir, yalan yanlış dedikodular yüzünden keyfinizi kaçırabilirler.

Kahve falında yılan kafası görmek, dedikoduyu çok seven ve kırıcı laflar diyen birine de yorumlanır. gelecek bir mal mülke ve devamı olan bir zenginliğe de işarettir. Çevrenizde düşman yoksa gelebilecek hazinelere karşı hazırlıklı olun. Hazinenin ve gücün size verilmiş kısmı elinizin altında bulunacaktır ancak sonrasının gelmesi için sizin çabalarınız gereklidir. Bu da yine bir kumardır. Çünkü devamının olacağını hissedersiniz ama emin olamazsınız. Bu yüzden temkinli olun ve elinizdekini kaybetmeden kazanmaya çalışın. Eğer aile mirası kaldıysa verilenle yetinin.

Genellikle en çok korkulan hayvanların başında gelen yılan, bu neden yüzünden olumlu olarak yorumlanmamaktadır. Falda yılan çıkması ilk olarak düşman ya da dedikodu olarak tabir edilmektedir. Ancak yapılan tabirlerin doğruluk payının olması için yılanın nasıl görüldüğünün analizinin iyi bir şekilde yapılmış olması şarttır. Çünkü büyük ya da küçük yılanlar farklı yorumlanmaktadır. Farklı yorumlanan yılan figürleri arasında yılanın dilinin görünüp görünmediği, yanında başka işaretler olup olmadığı da önemlidir.