Kahve Falında Yelkenli Görmek

Kahve falında yelkenli görmek; tez zamanda ruhunuzu dinlendirecek, huzur verecek bir seyahate çıkacağınızın müjdesini verir. Gelecek günlerde bazı sorumluluklarınız hafifleyecek. Çok daha sakin bir hayata kavuşacaksınız. Emekli olmayı bekleyen fal sahiplerini de sakin ve ferah günler beklemektedir. Falda yelkenli görmek, çalışan kişilerin iş konularında bir süre sonra çok daha başarılı olacaklarına yorumlanır. İş hayatında çalışma koşullarınız çok daha hafifleyecek.

Kahve falında yelkenli görmek bedeni burada ama aklı başka yerlerde olan fal sahibi ile yorumlanır. Yaşadığı şehir başta olmak üzere koşullarının hiçbirisini sevmeyen ve kabullenemeyen fal sahibi sürekli kendi iç dünyasında hayaller kurmakta ve farklı bir geleceğe adım atmak istemektedir. Eğer planlarını cesaretle birleştirip gerçekleştirmeye başlarsa, hayalini kurduğu hayata sahip olabilir. Fal fincanının dip kısmında yan yatmış bir vaziyette görülen yelkenli sembolü, fal sahibinin umudunu kestiği bir işi simgeler ve bu konu da boşu boşuna üzülen fal sahibi endişelerinin yersiz olduğunu görecektir. Çünkü gerçekleşmesini istediği şey çok tehlikeli sonuçlar doğurabilir ve olmaması olmasından çok daha hayırlıdır.

Bazı fal yorumcularına göre planda olmayan ufak tefek seyahatler demektir. Gerek iş amaçlı gerekse keyfi olarak gerçekleşecek bu gezmeler fal sahibinin uzun süredir aklını kurcalayan sorunlardan uzaklaşmasını sağlayacak ve büyük bir rahatlama yaşamasına vesile olacaktır. Eğer fal fincanının ağız kısmında beliren bir yelkenli sembolü varsa bu gezintiler arka arkaya ve çok yakın zamanda gerçekleşecek demektir. Kişi bekar ise bu gezintiler esnasında sürpriz bir gelişme yaşanabileceğini de işaret edebilmektedir. Eğer yelkenlinin etrafında bir kalp sembolü var ise bu ilişkinin evlilik ile sonuçlanması kuvvetle muhtemeldir. Bir diğer anlamı ile başarılarını ve iyi niyetini asla takdir etmeyen insanlar arasında sıkılmak ve artık bu şekilde enayi yerine konmayı reddetmektir. Tepesi atan fal sahibi herkese resti çekecektir ve bu gidişin bir dönüşü olmayacağı için kalanlar yaptıklarından pişman olsa bile ellerinden artık bir şey gelmeyecektir. Fal tabağında belirmiş ise değerini sonradan anlayan bir kimsenin yalvarışlarına kulak asmamak anlamına gelmektedir.

Kahve fincanında yelkenli şekli çıkması, hırs ve azim ile çalışan fal sahiplerinin en sonunda hak ettikleri başarıyı yakalayacaklarına ifade eder. Kahve fincanında suda yüzen yelkenli görmek, sıkıntılarınızın akıp gideceğine ve geride sadece huzurun kalacağına yorumlanmaktadır. İlişkisi olanların mutlulukları gelecek günlerde artacak. Eşleri veya sevgilileri ile birbirlerine destek çıkacaklar. İstikrarı elden bırakmadığınız müddetçe, iş ve aşk hayatında kazanan daima sizler olacaksınız.

Falda görülen yelkenli sembolü, kontrolü seven bir kişiliğe sahip olduğunuzu gösterir. Aynı şekilde, bu özelliğe sahip bir insan da hayatınıza girebilir. Fakat fazla kontrol sahibi olunması çevre tarafından tepki toplayan bir davranış olacak. Kahve falında yelkenli gemi görmek, kimi uzman fal yorumcuları tarafından borçlarınızdan tez zamanda kurtulacağınıza ve maddi yönden daha refah günlerin yakın olduğuna yorumlanır. Kahve tabağında yelkenli çıkarsa, hane içerisinde bir huzur hâkim olaca