Kahve Falında Uçurum Görmek

Kahve falında uçurum görmek, çalışma hayatındaki kişilere karşı dikkatli adımlar atılması gerektiğini vurgulayan bir semboldür. Tehlike sinyalleri anlamına gelen uçurum sembolü, iş hayatında alınacak kararların iki defa gözden geçirilmesi gerektiğini işaret eder. Bazı fal yorumcularına göre ise, haksız bir şekilde elde edilecek gelire dikkat çeken uçurum sembolü, uyanık olunması gereken durumların meydana gelebileceğini de vurgular. Bazı tehlikeli durumlar ile karşılaşılması ve son dakikada farkına varmak olasıdır.

Kahve falında görülen uçurum, tehlike ve belanın işaretidir. Son zamanlarda alınan kararlarda veya arkadaşlara karşı olan hal ve hareketlere olabildiğince dikkat etmek gerektiğini vurgular. Hiç kimseyi üzmemek haksız kazançlar içerisinde olmamak gereklidir. Aksi takdirde falına bakılan kişinin geri dönüşü olmayan zorlukların içerisine gireceği çok sevdiğiniz dostunuzla çok kısa bir zaman içerisinde kavga edeceğiniz şeklinde yorumlanmaktadır.

Tehlikeli bir duruma doğru ilerliyorsunuz. Son dönemde aldığınız kararlara dikkat edin. Aksi taktirde dönüşü olmayan kötü bir durum yaşayabilirsiniz. Falda uçurum görmenin bir diğer anlamı ise endişe ve sıkıntılara aynı zamanda tehlikelere işarettir. Çok sevdiğiniz bir dostunzla kısa bir süre içerisinde kavga ederek tartışabilir, dostluğunuzu kaybedebilirsiniz. Evlilik hayatınızda ise sizi mutlu günler bekliyor olacaktır.

Falda uçurum görmek, bir diğer anlamı falına bakılan kişinin etrafındaki kişilere dikkat etmesi olarak uyarıdır. Ancak bu sembol etrafındaki şekillerle birlikte de yorumlanabilir. Eğer uçurum şeklinin etrafında bir takım insan figürleri görülüyorsa, bunun anlamı fal sahibinin aldığı kararlara karşı çıkan aile bireylerini simgelemektedir. Fal sahibi bu konuda sevdiklerinin kalbinin kırılmasına hiçbir şeyin değmeyeceği açısından uyarılır ve sevdiklerinizle ilişkinizde dikkatli olunuz.

Eğer fal fincanının dibinde büyük bir uçurum ve çevresinde bir insan hayvan figürü varsa, böyle bir durumda fal sahibi çok sevdiği biri ile önemli bir konuda fikir ayrılığına düşecek demektir. Ancak bu sembol her zaman tehlike demek değildir. Eğer fal tabağının kenarında ufak bir uçurum sembolü varsa ve ortasında kalp simgesi görülürse, evlilik hayatında derin bir sevgi beslenen eşi simgelemektedir. Bekarlar için ise büyük bir aşka yelken açmaya dalalettir.

Ufak bir şelale ile birlikte belirmiş ise bu aralar kendisine verilen nasihatleri dinlemenin tam sırası anlamına gelir. Falına bakılan kişi bazı konularda büyüklerinin yardımına ve fikirlerine ihtiyaç duyabilir. Hatta bilirkişilerin tecrübeleri her zaman güvenilir bir yol izlenmesi için gereklidir. Eğer falda uçurum sembolü nazar boncuğu ile birlikte çıkarsa, fal sahibinin sağlığını ihmal etmemesi anlamını da taşımaktadır. Sağlığınız konusunda biraz daha ihtiyatlı olmalısınız.