Kahve Falında Ters Kalp Görmek

Kahve Falında Ters Kalp Görmek Uzun zamandır planladığın o seyahatin artık zamanı geldi. Dünya’yı sen mi kurtaracaksın, artık biraz da kendine zaman ayır. Bu kadar sıkıntı bu kadar dert nereye kadar. Herkesin sorumluluğunu tek başına taşıyamazsın. O geziye çık o tatili yap neye mal olacak olursa olsun sana iyi gelecek. Ekonomik olarak yakın zamanda bir rahatlama yaşayacaksın. Borçlarından da arınacaksın, artık dert etmene gerek yok. O arkandan sürekli dedikodu yapanlar da var ya sen çok iyi biliyorsun onların kim olduğunu onlardan da artık uzak dur. Yeter yaşam enerjini emdikleri, biraz nefes al. Sağlığına biraz daha dikkat etmen gerek çok fazla ihmal ediyorsun ve bazı konularda çok dikkatsizsin.

Kahve falında ters kalp görmek, uzun süren bir ilişkinizin ardından yaşadığınız üzüntü ve kederi simgeler. Bu ilişkiye verdiğiniz aşırı değerden ötürü yani uzun vadeli planlar kurduğunuzdan dolayı yarı yolda bırakılmanız sizi derinden etkilemiştir. Ancak bu üzüntü ve keder sizi ne kadar derinden etkilese de etkisini çabuk terk edecektir. İş gezisi için gideceğiniz bir yerde ummadığınız bir anda tanışacağınız biriyle yeni aşklara yelken açabilir ve eskiden kurduğunuz hayalleri bu kısmetinizle tamamlayabilirsiniz.

Falda ters kalp görmek, kötü geçen hadiselerin arkasından doğacak kısmete ve başarıya da delalet eder. Yaşadığınız kötü bir ayrılık, sizi iş hayatınızda daha da çok çalışmaya ve bu çalışmanın getireceği başarının göstergesidir. Yakalayacağınız bu başarı sizi ileride eskiye bakıp üzüldüğünüz günlerin ne kadar gereksiz olduğunu gösterecektir. İş gezinizde karşılaşacağınız kısmet ise başarınızın getireceği bir hadise olacaktır. Bu hadiseyle gelişecek olan gelişmeler ışığında mutluluğunuz artacak ve yeni başlangıçlar için adımlar atılacaktır. Aynı zamanda kişinin kalbinin temizliğini, saflığını ve iyi niyetini simgelemektedir. Ancak bu iyi niyeti saflığı kötüye kullanıp kalbini kıra kişiler olacaktır. Bu kişilere karşı sergileyeceği tavır fal sahibini ileride üzülmesine neden olacaktır. Sonunda kazananın hep iyilik olacağı için kişi sergileyeceği bu davranışlarından vazgeçmesin, benliğini bozmak isteyen kişilere karşı sergileyeceği doğru tutum ve davranış onu ileride daha mutlu bir sona götüreceğini belirtir.

Kahve falında ters dönmüş kalp görmek, allak bullak olan duyguların habercisidir. Sevgiliniz ile aranıza fitne sokmak isteyen bir kişi, size gelip saçma sapan yorumlarda bulunarak içerisine biraz iftira da katabilir. Laf kalabalığı karşısında inanmak ve inanmamak arasında ince bir çizgide kalabilirsiniz. Doğal olarak sevdiğinizle aranızda soğuk rüzgarların esmesine neden olan bu durumu sakın ona yansıtmayın. Ona güvenmediğinizi düşünerek kırılırsa bir daha asla toparlayacak bir ilişki bulamayabilirsiniz. Hayatınızda yeri olan insanların önem sırasını iyi belirlemelisiniz. Aksi takdirde sevdiklerinizi elinizden kaçırırsınız.

Kahve Falında Ters Kalp Görmek
Duyguların karşılık bulamayacağınıza ve aşk acısı çekileceğine yorumlanır. Siz onu ne kadar çok sevseniz de onun size karşı hisleri aynı olmayabilir. Bu durumu kabullenmeniz gerekebilir.

Kahve tabağında kalbin anlamı, aşkı ve sevgiyi en saf hali ile yaşamak ve herkesin sizin adınıza mutlu olması anlamına gelir. Aileniz de sevdiğiniz insana onay verebilir. Bekar olanlar için evlenecekleri insanla aşk evliliği yapacaklarına yorumlanır. Evli olanlar ise bebek sahibi olabilirler ya da eşlerinden yeniden ilanı aşk duyabilirler.