Kahve Falında Serçe Kuşu Görmek

Kahve Falında Serçe Kuşu Görmek iyi gelen bir dostun uzaklardan çıkıp gelerek sürpriz yapması olarak da yorumlanır. Bu dost fal sahibinin tüm derdini dinleyen, onunla gülen ve onunla ağlayan çok yakın biri olduğu için hasretle beklenmektedir. Serçe sembolü fincanın kulp kısmında belirmiş ise varlığı huzur veren bu dostun çok yakında kapıyı çalacağını gösterir. Fincanın dip kısmında beliren serçe sembolü ise fal sahibinin istemediği bir akrabası ile arayı düzelteceğine dalalettir. Hatta birkaç tane serçe sembolü var ise bu akrabalar arasında derin bir muhabbet gelişecek ve herkes daha iyi olacak demektir. Bir diğer anlamı ile mutluluk gözyaşları dökmektir.

Kahve falında çıkan serçe, yufka yürekli, neşeli, çocuklar konusunda hassas ve onlara düşkün olan bir kişiliği gösterir. Bu kişi fal sahibi mi yoksa sevdiği veya tanışacağı kişi mi gibi sorulara falda çıkan serçenin işaret ettiği diğer figürler cevap verecektir.

Falda ki serçenin bir diğer yorumu ise tamamen fal sahibine yöneliktir. fal sahibinin aşırı gergin olduğuna veya böyle bir sürece gireceğini ifade eder. Burada gerginliğin neden oluştuğu ve sürecin nasıl geçeceğine yine fincanda çıkan diğer figürler açıklık getirecektir.

Serçe Kuşu Uzun süredir fal sahibinin sinirlerinin yıpranmasına neden olan bir sorunun en güzel şekilde çözümlenmesi ve fal sahibinin bu beklenmedik gelişmeler sonucunda duygulanarak gözyaşı dökmesi demektir. Eğer fal fincanının ağız kısmında yakın şekilde belirmiş bir serçe sembolü var ise tüm bu gelişmeler ve güzel haberler çok yakın zamanda gerçekleşecek demektir. Serçe sembolü fal tabağında belirmiş ise çok daha enerjik ve verimli günlerin geleceğine dalalettir. Fal sahibinin şu sıralar monoton ilerleyen hayatı bazı gelişmeler sonucunda felaket şekilde hareket kazanacaktır.

Kahve falında görülen serçe hayra ve bolluğa yorumlanmakla birlikte evde bereketin artması olarak da yorumlanabilmektedir. Kişinin hayattan ya da bir kişiden olan beklentilerinin karşılanması anlamına da gelmektedir. Birçok yorumcuya göre ise serçe simgesi iyi bir haber alınması olarak da ifade edilmektedir. Kişinin hanesine göre serçe yorumlandığında ise bonkör bir akraba ya da sevecen bir akrabanın gelmesi olarak simge betimlenmektedir.

İkili ilişkilerde ise kişilerin mutluluğunun artması ve ilişkilerindeki memnuniyeti olarak da serçe simgesi karşımıza çıkmaktadır. İyi yorumların yanı sıra serçe bazı yorumcular tarafından kötüye de yorumlanmaktadır. Falında kötü bir durumda ortaya çıkan serçe; düşmanlığa, sevimsiz bir durumun vukuu bulmasına hastalığa ve kişinin yoksul olmasına elinin daralmasına yorulmaktadır. Ancak genel anlamda serçe iyiye ve hayra yorumlanır ve fal sahibinin iyi haber alması, yüksek bir mevkiye ulaşması, uzun bir süredir beklediği onuru elde etmesine, ümit edilen ve beklenen zenginliğe ulaşılmasına, hayata karşı olan beklentilerin karşılanılması olarak yorumlanmaktadır. Çoğu kişi ise serçe simgesine hayırlı haber olarak bir anlam yüklemektedir.

Falda serçe görmek, güzel bir anlam ifade eder. Falına bakılan kişi ufak haberlerle mutlu olacak. Bazı beklentilerinizin gerçek olması an meselesidir.

falda serce gormekKahve fincanında serçe şekli çıkması, uzman fal yorumcuları tarafından aile içi hoş muhabbet olarak yorumlanır. Sevdikleriniz ile mutlu olacağınız konuşmalar yapacaksınız. Serçe göç etmeyen bir kuş türü olduğundan, uzun vadede başka bir şehre ya da ülkeye taşınma görünmüyor. Tayin ya da uzak bir yere taşınma planlarınız bir süreliğine ertelenebilir. Bu durum her ne kadar sizleri üzecek olsa da, en hayırlısı bulunduğunuz yerde kalmak olacak. Kahve falında serçe kuşu görmek, kimi zamanlar akrabalarla iyi ilişkiler kurmak anlamına gelmektedir. Fincan içerisinde serçe ve ev şekilleri varsa, misafir olarak bir süreliğine sizlerde kalacak akrabanız adeta evinize neşe getirecek. Şen şakrak insanlar ile aynı ortamlarda bulunacaksınız.