Kahve Falında Postal Görmek

Falda postal görmek, sözü geçen bir insandan alınacak yardımı simgeler. Bu insanın bir konuda size aracı olmasının sonucunda işleriniz açılabilir. Özellikle otoriter bir insandan alınacak yardım ile çok güzel fırsatlar oluşabilir. Bu nedenle sizin bir yerlere gelmenizde bu kişinin önemi fazla olduğu için bir an önce elinizi çabuk tutmalı ve bu insanla irtibat kurmalısınız.

Kahve falında postal görmek, aynı zamanda bir konuda kendinizi güvende hissetmemek, bir şeylerden kaçmak anlamına da gelir. Bazı şeyler sizi hala tedirgin ediyor olabilir. Canınızı sıkan şeyleri çevrenizden saklamak yerine çözüm aramalısınız. Yoksa bu korkularınız hayatınızı çekilmez hale getirebilir. Geleceğe daha güvende bakabilmek için arkanızda tedirgin olacağınız hiçbir şey bırakmamaya gayret etmelisiniz.

Kahve Falında Asker Botu Görmek

Çok disiplinli ve her işini zamanında yapan bir insan olduğunuzu, bunun özellikle iş ya da eğitim hayatında üst mertebe insanlar tarafından takdir edileceğine yorumlanır. İnsanlar sizden övgü ile bahsetmeye başlayabilirler.

Kahve tabağında postalın anlamı, anne ya da baba sözü dinlemek, onlardan nasihatler almak demektir. Ebeveynleriniz sizler için neyin yanlış ya da doğru olduğunu söyleyerek, bazı konularda size yol gösterecekler. Bu sayede bir takım konular aklınızda daha netlik kazanmaya başlayacak.

 

Kahve falında bot görmek, para biriktirmek, geleceğe yönelik yatırım yapmak anlamına gelmektedir. Yatırım yaptığınız ve zor günler için çalışmanız dolayısıyla herhangi bir maddi sorun yaşadığınızda fazla zarar almayacağınız ve kolaylıkla atlatacağınız bir dönem olacaktır. Tıpkı gelecekte olanları sezip önlem almak gibi, ön görüşlü, sezileri kuvvetli birisi olduğunuzu göstermektedir. İş yaşamında başarılı, çalışkan ve disiplinli kişiler ile birlikte çalışacağınızın işaretlerini vermektedir.

Sevilme iç güdünüzün ağır basmasına rağmen kendinizi bir türlü karşı cinse yakın bulamadığınızı göstermektedir. Aslında bu davranışın neyden kaynaklandığını bilmemekle birlikte güvensizlik probleminin yol açtığını düşünüyorsunuz. Ancak yakın zamanda karşınıza çıkacak olan birisi, kalbinizi çalacak ve daha fazla karşı koyamayacaksınız. Ne de olsa mutluluğa ve kalbinizin birisi için çarpmasına sizin de ihtiyacınız var. Güzel günler çok yakında.

Hayatınızı birleştireceğiniz insanla aranızda mesafelerin olması sizi çok yoruyor. Düğün gününü iple çekiyorsunuz ve tarihin yaklaşıyor olması daha çok heyecanlanmanıza yol açıyor. Onu özledikçe hırçınlaşıyorsunuz ama duygularınıza hakim olmayı deneyin. Ani kararlar yanlış yapmanıza neden olabilir. Bir bilene danışmaktan çekinmemelisiniz çünkü etrafınızda sizi seven pırlanta gibi insanlar var.