Kahve Falında Nokta Görmek

Kahve falında görünen noktanın yorumu, fal sahibine, noktanın şekli ve konumuna göre farklı farklı yorumlar yapılabilmektedir, fakat genel olarak falda görünen nokta, kısa süre içerisinde veya uzun bir zaman sonra yaşanılacak olan güzel olayların varlığına ve alınacak olan güzel haber olarak yorumlanır.

Falda ki noktanın kenarları belirgin ortası daha açık veya tamamen boşsa, çevrenizde art niyetli kişiler varlığına ve onlardan kendinizi sakınmanız gerektiği yönünde yorumlanabilmektedir.

Kahve falında yan yana iki nokta görmek, kısmetlerin art arda sıralanmış halidir. Şahsınız adına muhteşem bir döneme giriyorsunuz ve aşk hayatınızda partner seçimi yaparken ikilemde kalmanız muhtemel. Ancak sandığınız kadar korkunç bir durum ile karşı kaşıya değilsiniz. Kalbinizin sesini dinlemeli ve bundan sonraki günlerde yaşamınızı kiminle birleştirmek istediğinize karar vermelisiniz. Nitekim kısmetleriniz oldukça sabırsız ve istekli. Yapacağınız seçimlerde ortak arkadaşlarınızın fikirlerine başvurabilir kalbinizin de sesini dinleyerek bu doğrultuda karar verebilirsiniz.

Kahve falında içi dolu noktalar görmek genel anlamda çok iyi yorumlanır. Falınızda içi dolu nokta gördüyseniz çok yakın zamanda sizi mutlu edecek haberler alacaksınız demektir. Falda içi dolu noktalar görmek hayatınızda değişecek bazı olaylar olduğuna delalet eder. Eğer birden fazla nokta gördüyseniz değişecek olan olaylar bütünü o kadar fazladır. Kahve falında çıkan içi dolu noktalar size yakında gelecek ve aileniz ile birlikte sevineceğiniz olayları müjdeler. Falda içi dolu noktalar görmek iyi anlamlar taşıyan haberlere delalet eder.

Kahve falında içi dolu noktalar görmek iş ve özel hayatınızda da sizi koruyan gözeten kişiler olduğunun işaretidir. Falınızda çıkan içi dolu noktalar eğer fincanın dibine yakın ise alacağınız haber size o kadar yakın bir kişiden gelecek demektir. Kahve falında çıkan içi dolu noktalar eğer fincanın ağzına yakın ise alacağınız haber yakın zamanda gelecektir. Falda çıkan içi dolu noktalar genellikle bir arada görünür. Eğer noktaların yanında bir el sembolü var ise haberi telefonla alacaksınız.