Kahve Falında Maske Görmek

Kahve falında maske görmek, fal sahibinin ön yargılı bir insan olduğunu ve ilk kez gördüğü insanları bile sahtekar yada samimiyetsiz olarak nitelendirdiğini işaret eder. Aslında böyle bir duyguya kapılmasının nedeni zamanında dost bildiği insanlardan yediği kazıklardır ve artık fal sahibi insanlara olan güvenini kaybetmiştir. Fal fincanının dip kısmında büyük bir şekilde konumlanmış maske sembolü var ise, kişinin çevresinde gerçekten de dost görünüp arkasından kuyusunu kazmaya çalışan insanlar var demektir. Zarar vermek isteyen, çünkü onun kahkahalarını ve mutluluğunu çekemeyen bu kişiler sürekli fırsat kollayacaklar fakat bir süre sonra gerçekler ortaya dökülecek ve başarılı olamayacaklar. Tedbiri elden bırakmayan ve sırlarını her önüne gelene açmayan fal sahibi usta bir şekilde bu süreci atlatacaktır.

Falda maske görmek az önce de ifade ettiğimiz gibi, kişiyi çekemeyen ve mutsuz olmasını isteyen kişilerce kuyunuz kazılmaya çalışıldığına ve bu kapsamda başarılarınızı çekemediğine işaret olduğunu belirtmiştik. Bu kapsamda kişinin bu sıkıntı ve kötü niyetten nasıl zararsız ve hatta güçlenerek çıkacağına dikkat çekecek olursak, kişi tedbirli ve kiminle ne konuştuğuna dikkat ederek, bu süreci kayıpsız şekilde atlatacaktır. Hatta bu anlamda size kurulacak bir kumpas ta neticesinde ortaya çıkacak ve hak edenler bunun bedelini kamuoyu tepkisi ve itibar kaybı bazında ödeyecektir. Siz de hem doğru ve güçlü duruşunuzla hem de kalitenizle bu süreci atlatacaksınız.

Kahve Falında maske görmek bunun yanında geçmişte meydana gelen hayal kırıklıklarının yanında, bugün de çevresinde muhtemelen aleyhinde çalışan, kaybetmesini isteyen ve ayağına çelme takmaya çalışan kişiler bulunmaktadır. Bu nedenle daha önce de ifade ettiğimiz gibi kişi, insanlara duyduğu güveni kaybetmiştir. Yani size bu kapsamda dost görünen ve güveninizi kazanmak için çalışan kişilerin temel amacı aslında, kuyunuzu kazmak ve sizin mutsuz olmanızı sağlamaktır. Sizin başarılarınızı, mutlu olmanızı, keyifli olmanızı ve huzurlu olmanızı çekemeyen insanlar, bu kapsamda size zarar vermek ve mutsuz etmek isteyenler bu kapsamda çeşitli zamanları araştıracak, bekleyecek ve bu şekilde sizi yıpratmak isteyecektir. İşte bu kapsamda yapmanız gereken gayet açıktır. Ne yapmanız gerektiğini merak ediyorsanız, bu kapsamda okumaya devam etmenizi öneriyoruz.

Kahve falında maske görmek, biri hakkında duyacağınız şeylerin sizi çok şaşırtacağına, etrafta dolaşan söylentilerin doğru olduğuna yorumlanır. Belki bir süredir yakın çevreniz sizi bu insan konusunda uyarıyor olabilir. Ancak gerçekleri kendinizin anlayıp öğrenmesi çok daha iyi olacak. Bu sayede o kişi ile adınızın anılmamasını sağlayabilirsiniz. Sizi yanlış yola sürüklemek isteyen kişilere karşı da dikkatli olun.

Kahve Falında Tiyatro Maskesi Görmek
Aile hayatında bir şeylerin ters gittiğine, ancak size belli etmediklerine yorumlanır. Aileniz ya da sevdikleriniz sizden bazı gerçekleri saklıyor olabilirler. Sizin üzülmemeniz için saklanan gerçekleri öğrenebilirsiniz. Ancak asıl niyetlerini anlayacaksınız.

Kahve Falında Maskeli Yüz Görmek
Bu sembol şu anki mevcut koşullarınızdan şikayetçi olacağınız ve daha neşeli, keyifli bir hayat isteyerek, çevrenizi üzeceğinize yorumlanır. Yakın çevrenizi yargılamaktan ve suçlamaktan kaçının. Bazı şeyler tam da sizin istediğiniz gibi gitmeyebilir. Ancak bunun için sadece sevdiklerinizi suçlamak yerine çaba harcamalısınız.

Kahve Falında Kedi Maskesi Görmek
Sosyal hayatınızda eğlenceli aktivitelere davet edileceğinize, yeni insanlar tanıyacağınıza ve çok güzel ortamlarda çok güzel sohbetler gerçekleştireceğinize yorumlanır. İnsanlar size samimi davranabilirler ve yeni tanıdığınız kişilerden de yakınlık görebilirsiniz.

Kahve tabağında maskenin anlamı, hane içerisinde bir akrabanızın ailenizi size karşı doldurması anlamına gelir. Bu kişi size engel olmak için ailenize bazı şeyler söyleyebilir. Hayatınıza karışan insanların olması sinirlerinizi bozabilir. Bu da zor bir dönem geçirmenize sebep olacak.