Kahve Falında Kirpi Görmek

Kahve falında kirpi görmek hayatınızda hiç planda olmayan bazı değişikliklerin söz konusu olacağına yorumlanır. Bu değişiklikler sizi mutsuz edecek. Bazı istemediğiniz olaylar vuku bulacak ve hayatınıza dair kendi aldığınız kararların dışına çıkılması sizleri çok üzecek. Şu günlerde hep bir gerginlik ve üzüntü yakanızı bırakmayacak. Falda kirpi görmek, fal sahibinin iyiliğini istemeyen, çevresinde dolanan kötü niyetli ve fitnelik peşindeki insana yorumlanır. Bu kişi size bir şekilde zarar verecek.

Kahve falında kirpi çıkması, fal sahibinin temiz kalbinden ve iyi niyetinden faydalanmak isteyen art niyetli insanların olduğunu işaret eder. Fal sahibinin bu tür insanlara karşı dikkatli ve tetikte olması, kendisinden her istenene hayır demeyi bilmesini gösterir. Falda çıkan kirpi simgesi, fincanın içindeki konumuna ve diğer şekillerle ilişkisine göre yorumlanmalıdır. Eğer simge, fincanın kenarında belirmişse, bu fal sahibinin bencil olduğunu, kendinden başkasını düşünmediğini anlatır. Bazı yorumcular ise falda çıkan kirpi simgesini, fal sahibinin etrafı tarafından çekinilen, sert yapıda bir insan olduğu şeklinde yorumlar. Bir başka yorum ise fal sahibinin sevdiği kişi ile arasını açmak isteyen laf taşıyan bir kadının varlığıdır.

Kahve fincanında kirpi şekli çıkması, bazı uzman fal bakıcıları tarafından yakında hayatınıza girecek bir insanın kâbus gibi günleri de beraberinde getireceğine yorumlanır. Bu kişi ile tanıştığınız güne bile lanet eder hale geleceksiniz. Yüzünüze karşı gülen her insana hemen kanmayın.

Falda görülen kirpi sembolü, bazı âlimler tarafından misafirperver bir kişiliğinizin olduğu söylenir. Evinize her gelen memnun ayrılıyor ve evinizin bereketi de hiç eksilmiyor. Kahve falında kirpi işareti yanında yol varsa, uzaktan gelen bir insan hane içinde kavga ve huzursuzluklara sebebiyet verecek. Bu kişi miras peşinde olabilir. Falda çıkan kirpi küçükse, sorunlarınız da ufak olacak.

Kahve falında kirpi görmek, aynı zamanda yeni tanışacağınız insanlarla bazı sorunlarınızın olması ve sosyal hayatınızdaki değişime yorumlanır. Belki yeni bir arkadaş ortamına girebilirsiniz. Ancak bu yeni tanıdığınız kişilerin size tepeden bakmaları, laf sokmaları ya da bazı sözleri sizi üzebilir. Size karşı ön yargılı davranan kişiler tarafından da haksızlığa uğrayabilirsiniz. Hatta bir kişi ile tanıştığınıza pişman olabilirsiniz. Çünkü sonrasında size musallat olabilir ve sizi kandırmaya çalışabilir. Bu sebeple yeni dostluklar edinirken, gerçekten size güven verip vermediklerini düşünün.

Çok ön yargılı olduğunuz birinin aslında tam tersi oldukça iyi niyetli olduğunu anlayabilirsiniz. Hatta sürekli tartıştığınız ya da hoşlanmadığınız biri ile sürpriz bir şekilde samimi bir dostluk kurmanız da olasıdır. Fakat birine karşı ön yargılarınız yıkılacak.

Kahve tabağında kirpinin anlamı, hane içerisinde paranıza göz koyan ve kazancınızdan faydalanmak isteyen birine yorumlanır. Belki sizden aldığı borcu ödemeyen bir akrabanız da olabilir. Başkalarının maddi yönden sizi kullanmaya çalışmasına karşın bazı dersler çıkarabilirsiniz. Bu sebeple borç verirken çok dikkatli olun ve gerçekten borcuna sadık olan kişilere bu yardımı yapın. Yoksa verdiğiniz parayı geri almanız zor olabilir ve bu durum sizin bütçenizi sarsabilir.