Kahve Falında Keman Görmek

Kahve falında keman görmek genellikle falına bakılan insanın karakteri hakkında bilgi verir. Fal sahibi son derece içten, sevecen, uysal ve sakin bir kişiliğe sahiptir. İnsanlara iyilik yapmayı sever ve bir o kadar da alıngandır. Kırılgan bir yapıya sahip olmanız nedeniyle en ufak sorundan bile çok fazla etkileniyorsunuz. Falda keman görmek; fal sahibinin iç karakteri kadar içerisinde bulunduğu koşullara göre de yorumlanabilir. Fal sahibinin şu anki beklentileri neticesinde bu şekil daha başka anlamlara da gelebilmektedir.

Kahve falında keman görmek, öncelikle fal sahibinin kişiliği ve karakteri ile ilgili yorumlar yapılmasına fırsat tanımaktadır. Ağırbaşlı, nerede nasıl davranması gerektiği bilen, vakur bir kişiliktedir. Bu özellikleri ile çevresinden takdir gören, herkes tarafından imrenilen ve beğenilen bir kişi demektir. Genel olarak resmi bir şekilde yorumlanmaktadır. Devlet ile ilgili önemli ve resmi işleri olduğunu, bu işler sebebiyle bir takım sıkıntılar yaşadığını göstermektedir. Ancak yaşadığı bu aksilikler yalnızca bu kadarla sınırlı kalacak ve hayırlısıyla işlerini rahatlıkla halledebilecektir.

Kahve fincanında keman şekli çıkarsa, karakterinize ters düşen bir takım olaylar vuku bulacak. Sizin için çok şey ifade eden, değerli bir dost veya akraba hayal kırıklığına uğramanıza neden olabilir. Karşı tarafın bir hatası sizi çok üzecek ve öfkenizi dışa vuracaksınız. Kahve tabağında kemanın anlamı, hane için sükunetin devam etmesidir. Sorunların bir bir azaldığına şahit olacaksınız ve aile fertlerinin yüzü gülmeye başlayacak.

Kahve falında keman görmek, aynı zamanda saf ve temiz kalpli insanların hayatınıza girmesi ve güzel dostluklar kurmak olarak da yorumlanır. Yalnız olan kişiler yeni bir arkadaş grubuna dahil olabilirler. Belki sosyal hayatınız bir anda renklenebilir ve monoton bir yaşamdan uzaklaşabilir, insanlarla daha fazla iletişim kurarak kendinizi sosyal hayatta da geliştirme imkanı elde edebilirsiniz.

Kahve Falında Keman Çalmak
Sizin sözlerinizi yanlış anlayarak ya da başka yönlere çekerek canınızı sıkan biri olabilir. Özellikle iş hayatında sizin sözlerinizi koz olarak kullanan ve sizi başkalarına karşı kötülemek isteyen kişilere karşı dikkatli olun. Hakkınızda söylenen sözler de kulağınıza gelebilir ve insanların sizin hakkınızda düşündükleri şeyler karşısında hayrete düşebilirsiniz.

Kahve Falında Keman Çalan Adam Görmek
Bir erkek sizi yanlış anlayabilir ve tepki gösterebilir. Bu erkek ile aranızda ufak bir tartışma olabilir ya da size darılarak aranıza mesafe açabilir. Bir süredir destek veren bir erkek de ortada hiç sebep yokken bu desteğini çekebilir.

Kahve Falında Kemancı Görmek
Laf taşıyan kişiler yüzünden bir dostunuz ile aranız bozulabilir. Çok samimi olduğunuz bir arkadaşınız ya da sevgiliniz ile aranızı açmaya çalışan, laf taşıyarak sizi kışkırtmak ve dolduruşa getirmek isteyen üçüncü şahıslara karşı dikkat etmeli ve her duyduğunuza hemen inanmamalısınız.

Kahve tabağında kemanın anlamı, haneden küs olduğunuz kişiler ile barışabilir ve yeniden ailece görüşmeye başlayabilirsiniz. Belki bir vesile ile size haber gönderebilirler ve aranızdaki buzlar eriyebilir. Dargınlıkların sona ermesi an meselesidir.

Falda görülen keman sembolü, bazı fal yorumcuları tarafından özel hayata dair yorumlanır. Eğer bekarsanız, sağlam karaktere sahip ve söz dinlemeyi bilen bir insan kalbinizi çalacak. Kendi karakterinize yakın biri ile izdivaç kuracaksınız. Kahve falında keman çalmak, neşenizin artacağına işaret eder. Derdinize derman bulacaksınız. Kahve falında keman çalan kadın görmek, samimi olduğunuz bir kadınla dargınlık yaşayacağınıza yorumlanır. Bu kadın sizin ona duyduğunuz güveni sarsacak. Kahve falında keman çalan adam görmek, özel hayatınızda sizi etkilemeye çalışan bir erkeği simgeler. Bu kişi sözleriyle ve nazik hareketleriyle çıkarı için sizi kandırmaya çalışacak.

Falda keman görmek, medeni durumuna göre de farklı şekillerde yorumlanmaktadır. Örneğin, bekar ise uzun süredir aradıkları aşka ve aradıkları kişilikte birisine kavuşmak olarak tanımlanmaktadır. Uzun süredir kalbi boştadır çünkü aradığı aşkı bir türlü bulamamaktadır. Ancak mutluluk çok yakında, ansızın karşınıza çıkacak olan kısmetiniz ile aşkı ve mutluluğu zirvede yaşayacaksınız. Evli ise huzurlu bir aile yaşamının habercisidir. Herkes tarafından beğeni ile izlenilen yaşantınız, örnek olacak niteliktedir.

Almayı çok istediğin bir eşyaya, sevdiğin bir insanın yardımı sayesinde kavuşacaksın. Son zamanlarda ihmal etmiş olduğun yakınların sana hasret kalmışlar ve çok üzülüyorlar. Onları ziyaret edip gönüllerini alman onları mutlu edecek. İnce eleyip sık dokuyarak seçeceğin bir erkek ile büyük bir aşk yakalayacaksın. Bu aşk sayesinde herkesi kıskandıracak derecede mutlu olacaksın.