Kahve Falında Kafatası Görmek

Kahve Falında Kafatası Görmek çevrenizde dost ve düşmanı ayırt etmekte zorlanacağınız zor günler atlatacağınıza yorumlanır. İnsanların gerçek yüzlerini ve size karşı asıl niyetlerini daha net görmek canınızı sıkacak. Ancak bu tarz insanların hayatınızdan çıkması zor olabilir. Güven vermeyen kişiler ile sırlarınızı paylaşmamanız gerekir. Yoksa bu anlattıklarınız başkalarının diline sakız olabilir. Sizin iyi niyetinizi kullanmaya çalışan kişilerle de mesafenizi korumanız en doğrusu olacaktır.

Kahve Falında Kafatası Özel hayatınızda sevdiğiniz insanla aranızı açmak isteyen ve bu yüzden de size iftira atan, sevdiğinizi dolduruşa getiren birileri olabilir. Hatta sevdiğiniz insanı elinizden almaya da kalkabilirler. Bu gibi kötü kalpli ve arsız kişilere karşı süreli uyanık olmalı ve sevdiğiniz insanı da kaybetmemek için fevri davranmamalısınız. Çünkü aranızda çıkan kavgalara başka biri zemin hazırlayacak. Aslında ikinizin de suçu olmayacak.

Herkesten gizlenen bir ilişki olarak yorumlanır. Yaşayacağınız aşkı kimsenin öğrenmesini istemeyeceksiniz. Bunun nedeni bu kişinin tanınıyor olması ya da aranızdaki yaş farkı gibi farklı sebepler olabilir. Ancak ilişkinizi gizli kapılar arkasında yaşamanız gerekecek. Bu ilişkiyi kimse öğrenmesin diye çok çaba gösterebilirsiniz.