Kahve Falında Güvercin Görmek

Kahve falında güvercin görmek, fal sahibinin yanlış anladığı ve gönül kırgınlıkları yaşadığı bir konuda, gerçekleri çok güvendiği birisinin ağzından öğrenerek mutlu olması anlamına gelmektedir. Bazı fal yorumcularına göre ise yıllardır aradığı ve eksikliğini hissettiği hayat arkadaşını sonunda bulacağına ve nikah masasına oturacağına dalalettir. Fal fincanında kafası önüne düşmüş ise dargın bir sevgiliyi işaret eder ve çok yakın zamanda aranızın düzeleceği müjdesini verir.

Fal yorumcuları güvercini genellikle bir yerden gelecek haber olarak yorumlarlar. Kahve falında güvercin bir yerden gelecek güzel haberler demektir. Eğer güvercin kanat çırpar bir şekildeyse heyecanlanacağınız bir haber alacağınız bir haber geleceğinin işaretidir. Bekârsanız evlenmek için bir adayın karşınıza çıkacağını gösterir. Evliyseniz eşiniz tarafından sizinle barışmak için bir kapı aralanacağını gösterir.

Kahve falında güvercin görmek; aranızın kötü olduğu insanlarla yeniden dostluk kuracağınıza ve tüm küslüklerin sona ermesine yorumlanır. Güvercin gerçek hayatta da barışın sembolü olduğu için fincan içerisinde belirdiği zaman aynı anlama gelir. Dargınlıklar ve gönül kırgınlıkları biter. Falda güvercin görmek; özellikle eş dost çevresiyle aranızdaki bağların güçleneceğine işaret eder. Bir süredir aranızda soğuk rüzgarların estiği insanlarla yeniden iletişiminiz kaldığı yerden devam edecek.

Kahve fincanında güvercin şekli çıkması, bazı fal yorumcuları tarafından gelecek müjdeli habere yorumlanır. Diğer kuş türleri gibi güvercin de geçmiş zamanlarda insanların haberleştikleri hayvanlar olduğundan, fincanda görüldüğü zaman ilk akla gelen yorumlardan biri kulağınıza gelecek sevindirici haber olur. Alınan mutlu haber sizleri ve ailenizi olumlu yönde etkileyecek. Kahve tabağında güvercinin anlamı, hane içerisinde küslüklerin er ya da geç bitmesidir. Falına bakılan kişi akrabalarından birine kırgınsa, tüm bu kalp kırgınlıklarını geride bırakacak. Bir olayın vesilesi sayesinde küs olduğunuz yakınınızla barışacaksınız. Kahve fincanının ortasında güvercin kuşu görülürse, sizi üzen biri gönlünüzü almak için haber yollayabilir.

Falda güvercin görmek, fal sahibi erkek ise farklı şekilde yorumlanır. Eğer fal fincanında uçarken belirmişse fal sahibinin gizli bir sevdası olduğuna, bu durumu kimseye söyleyemediğine fakat onu görünce yüreğinin kuşlar gibi çırpındığına dalalettir. Bu aşkın saklanmasında bir mahsur yok demektir. Eğer fal sahibi kadın ise kendisini engelleyen bazı durumları aşarak maddi özgürlüğüne kavuşacağına işaret eder. Fal sahibi bekar ise bu yakın zamanda kapısını bir kısmetin çalacağı müjdesini de iletmektedir. Bir diğer anlamı ile saf ve temiz yürekli insanların arasında olmak demektir. Fal sahibi böyle insanların arasında olmaktan son derece mutludur ve aslında bu insanların arasından biriyle arasında geçen yakınlaşmaya dikkat çeker. Eğer birlikte bir kalp sembolü belirmişse, bu ilişkinin uzun vadeli olacağını belirtir. Fal tabağında bir ağaç üzerinde belirmiş ise fal sahibinin aile hayatı hakkında ip uçları verir. Büyük bir ağacın üzerinde belirmişse çok geniş bir sülaleye sahip olacağına işaret eder. Küçük bir ağacın üzerinde ise gurbette bir yuva kurulacağının habercisidir.

Aşk hayatınızda üçüncü kişilerin olduğuna delalettir. Eğer sevgiliniz yoksa, hoşlandığınız kişiye açılamadığınızdan bir başkasına kaptıracağınız anlamına gelir. Eğer sevgiliniz varsa, bu aralar onunla ilgilenmeniz gerekebilir. Uzun süredir işiniz ve aileniz ile ilgilendiğinizden bir başkasının ilgisi ile aklı oldukça karışmış durumda. Sevgilinizle çıkacağınız bir akşam yemeği bütün sorunlarınızı çözüme kavuşturabilir. Eğer evli iseniz, eşinizin ailesindeki problemlerle uğraşabilirsiniz. Eşinizin moralinin bozukluğu size de yansıyacak. Eşiniz ile yaşayacağınız tartışmalarda daha ılımlı ve nazik olmanız gerekebilir.

Şüpheci bir insan olmanız karşı tarafı fazlası ile geriyor ve üzüyor haberiniz olsun. Her konuya en ince ayrıntısı ile bakarak zaman kaybetmeniz sizin açınızdan da sadece zaman kaybı olarak nitelendirilebilir. Bir arkadaşınızın sizi sadece önemli işlerini halletmek için kullandığını fark edecek ve çok kızacaksınız. Ona uzun vadeli bir sorumluluk vererek size yaklaşmasını epey bir süre engelleyebilirsiniz.

Kahve falında güvercin görmek, fal sahibinin yanlış anladığı ve gönül kırgınlıkları yaşadığı bir konuda, gerçekleri çok güvendiği birisinin ağzından öğrenerek mutlu olması anlamına gelmektedir. Bazı fal yorumcularına göre ise yıllardır aradığı ve eksikliğini hissettiği hayat arkadaşını sonunda bulacağına ve nikah masasına oturacağına dalalettir. Fal fincanında kafası önüne düşmüş ise dargın bir sevgiliyi işaret eder ve çok yakın zamanda aranızın düzeleceği müjdesini verir.

Kahve Falında Güvercin Kafası Görmek
Çok büyük mutluluklara erişmek ve aşk hayatında sürprizlerle karşılaşmak demektir. Kahve falında güvercin başı görmek, aynı zamanda dargın olduğunuz biri varsa ondan gelecek barış mesajını da simgeler. Konuşmadığınız kişiler sizinle barışmak için zeytin dalı uzatabilirler. Dargınlıklar tez zamanda sona erebilir ve yeniden küs olduğunuz kişilerle görüşmek sizi çok mutlu edebilir.

Kahve Falında Güvercin Kanadı Görmek

Sevinç yaşamak, sürprizlerle karşılaşmak demektir. Çevrenizde size sürpriz bir hazırlık yapılıyor olabilir. Bekar olan kızlar için bu sembol evlilik teklifi almak demektir. Özellikle güvercin kanadı yanında alyans görünümünde halka varsa, evlilik çok yakın demektir. Çok hayırlı kısmetleriniz olabilir. İyi kalpli biri ile dünya evine girebilirsiniz.

Kahve Falında Güvercin Yavrusu Görmek
Evli olan kişiler için çocuklarından yana çok şanslı olmaları ve onlarla gurur duymaları, hayırlı evlat yetiştirmek demektir. Eğer bekarsanız, anne ve babanız sizinle gurur duyuyor demektir. Başarılarınız sevdikleriniz tarafından takdir görüyor. Bunu belli etmeseler de başkalarına sizi hep övüyorlar.

Kahve Falında Kanatlarını Açmış Güvercin Görmek
Büyük zenginliklere erişmek, maddi yönden karlı işler yapmak, helal para kazanmak demektir. İş değişikliği yaparak da gelirinizi artırabilirsiniz. Özellikle yakın zamanda gelecek fırsatları tepmez, iyi değerlendirirseniz, sizden şanslısı olmayacak.

Kahve Falında Güvercin Yuvası Görmek
Huzur dolu ve bolluk bereketin daimi olduğu bir evlilik gerçekleştirmek, evlilik hayatında mutluluğa erişmek demektir. Eşinizle bir olarak, orta noktada uzlaştığınız konularda istekleriniz gerçekleşecek. Çocuk sahibi olmak anlamına da gelir.

Kahve Falında Çok Güzel Güvercin Görmek
Bekar olanlar için hem kalbi hem de yüzü güzel bir insanla ilişkiye başlamak, evlilik yolunda ilerlemek demektir. İyi huylu bir eşiniz olacak ve herkes size gıpta edecek. Çok güzel ve bir o kadar da temiz kalpli olması, herkesin gönlünü kazanmasını sağlayacaktır. Aileniz de eşinizi çok sevecek. Evliyseniz, çok hayırlı evlatlara sahip olacağınız simgeler.

Kahve Falında Beyaz Güvercin Görmek
Sağlık sorunu olanların sıhhatlerine erişmesi, davası olanların güzel haberler alması demektir. Borçlu ve dertli olan kişiler de alacakları havadisler ile birlikte çok sevinebilirler. Şu günlerde şans sizden yana olacak ve işleriniz rast gidecek. Haneye gelin de gelebilir. Kahve falında elinde beyaz güvercin görmek, küs olanların barışması demektir. Dargınlıklar yakında sona eriyor.

Kahve Falında Güvercin ve Kalp Görmek
Sadık bir sevgiliye ve eşe yorumlanır. Aşk hayatınızda ne kadar şanslı olduğunuzu anlayacak ve elinizdekinin kıymetini bileceksiniz. Bekar olanlar sürpriz bir aşka yelken açabilirler. Sizden hoşlanan biri haber gönderebilir. Evlenmek isteyenlere ise haneden biri talip bularak tanıştırabilir.

Kahve tabağında güvercinin anlamı, hane içerisinde müjdeli haberlerin dolaşması demektir. Bu haberler sizi ilgilendiriyor olacak. Evlilik, çocuk ya da başarılarınızla ilgili haberler dilden dile dolaşabilir. Hanede küs olduğunuz akrabalarınız varsa, bazı olaylar onlarla barışmanıza vesile olacaktır.