Kahve Falında Dinazor Görmek

Kahve falında dinozor görmek, fal sahibinin çoktan unuttuğu ve gündeme gelmesinden hiç hoşlanmayacağı bir konunun tekrar tekrar tartışmaya açılacağına dalalettir. Eğer bu konu hakkında aşırı tepkiler verirse etrafındakileri kıracağını bildiği için, konu her açıldığında ortamı terk ederek karşılık verecektir. Bazı fal yorumcularına göre ise evliya sabrına sahip olmayı simgelemektedir. Eğer fincanın dip kısmında ufak bir dinozor sembolü belirmiş ise, çok değer verilmeyen bir insan tarafından çıkan basit ve eski bir dedikodu ile yorumlanır. Kişi bu konuya gülüp geçerek karşısındaki insanı daha da huzursuz edecektir.

Kahve falında dinazor yavrusu görmek geçmişte yaşanmış bazı olayları takıntılı hale getirdiğinizi gösterir. Geçmişin izlerini hala aklınızdan kazıyamıyorsunuz. Unutamadığınız bir olay sizin peşinizi bırakmıyor. Falda dinazor görmek; dertlerin ve kederlerin siz yıprattığına, aynı yaşlı bir insan gibi hayatın tüm güzelliklerinden vazgeçtiğinize işaret eder.Kahve falında çıkan dinazor yavrusu, eskiden tanıdığınız bir kimseyi görüp ondan çok sevineceğiniz hayırlara vesile olacak bir haber almanız anlamına gelir. Aldığınız bu haber neticesinde yaşayacağınız sevinç ile bir dostunuzla aranızda olan küslük geçer veya uzun zamandır içinizi sıkan, yaptığı bir dedikodu ile düşmanlığınızı kazanmış bir tanışınıza karşı olan kininizden kurtulursunuz. Kahve falında dinazor yavrusu görmek hayırlı olarak yorumlanmaktadır.

Kahve fincanında dinazor anlamı; unutamadığınız eski bir ilişkiye ya da kötü bir olaya yorumlanır. Bazı anılarınızı aklınızdan silmek yerine, düşünerek beyninizde daha çok büyütüyorsunuz. Bu da sizin şu anki hayatınıza odaklanmanızı zorlaştırıyor.

Kahve falında dinazor yavrusu görmek; çok eskiden tanıdığınız bir insandan alacağınız habere işaret eder. Bu haber sizi mutlu edebilir ve o kişi ile yeniden konuşmaya başlayabilirsiniz. Geçmişten dargın olduğunuz kimseler varsa, onlarla aynı ortamlarda denk gelebilirsiniz. Aranızdaki buzlar çözülebilir. Kahve falında dinazor yumurtası çıkması, yeni sıkıntıların ortaya çıkacağının habercisidir. Geçmişte yaşanan kötü bir olay yeniden gün yüzüne çıkacak ve sizi mutsuz edecek.

Dğer bir anlamı ile uzun zamandır memleket hasreti çeken kişinin bu hasrete bir son vermesi demektir. Doğup büyüdüğü topraklara kavuşarak huzura kavuşan fal sahibini simgeleyen dinozor sembolü bu huzurun kalıcı olduğuna işaret eder. Eğer kulpuna yakın bölgede beliren bir dinozor varsa ufak ufak yaptığı yatırımların zamanla büyüyerek bir servet halini alacağına dalalettir. Ağız kısmında ve yatay vaziyette belirmişse hal ve tavırlarından pek hoşlanılmayan bir dostu simgeler. Bu dostun bir sıkıntısı olduğunu anlayacak ve işin peşine düşecektir. Kişinin medeni haline göre de yorumlanır. Evli ise aile içinde çok uzun zaman önce söylenen bir yalanın ortaya çıkacağına ama bunun çok komik bulunacağına işarettir. Bekar ise sözünün eri, dürüst ve sadık bir eş ile yorumlanır.

Dinazor başı görmek geçmişte yaşanan bir olayı takıntı haline getirdiğiniz, aklınızdan çıkaramadığınız ve etkilerini hala hissederek yaşam kalitenizi düşürdüğünüz anlamına gelir. Aslında çok önceden yaşanmış ve bitmiş bu olay fal sahibinin iç dünyasında yaşatılmaya devam eder ve yaşamını etkiler. Kahve falında dinazor başı çıkan kişi geçmişte kalan olayları kafasında yaşatmaya devam ediyor olarak yorumlanan bu figür, fal sahibinin her şeyi kafasına takan bir yapıya sahip olduğunu gösterir.

Dinazor yumurtası figürünün kahve falında görülmesi, iyiye işaret eder. Fal sahibinin kafasında çok büyüttüğü geçmişte kalan bir olaydan yakın zaman içinde sıyrılacağına ve rahatlayacağına işaret eden, kahve falında dinazor yumurtası görülmesi nadir rastlanan ancak kişiye ferahlık ve içsel huzur vereceği öngörülen olayların bir yansıması olarak kabul bilinir. Dinazor başı ile dinazor yumurtası aynı fincanda görüldüğünde kişinin kafasına taktığı sıkıntılardan kurtulup hafifleyeceğine işaret olarak yorumlanır.

Kahve Falında Dinazor Kafası Görmek
Hayatına yeni girmek için çaba sarf eden insanların aslında bir hayli gereksiz olduklarına da işaret etmektedir. Sen o kadar gereksiz ve hayatında boştan yere yer kaplıyor olan kişiler ile muhatap oluyorsun ki bu her ne kadar seni fazla zorlamıyor olsa bile çevrendeki boş insanların seni bir hayli oyalamasına da neden oluyor. Sen de biraz daha insanların senin hayatında ne kadar gerekli ya da gereksiz olduklarını düşünerek hareket etmeyi tercih eder isen işte o zaman daha çok mutlu olabilecek ve boştan yere boş şeyler ile de uğraşmak zorunda kalmayacaksın. Oldukça değerli olan anlarını böyle saçma ve asla sana faydası olmayan şeyler ile harcamak yerine sen daha çok kendini geliştirmek için kullanmayı da tercih eder isen işte o zaman her iki taraf da daha rahatlık ile yaşayabilecekler.

Senin bir yandan da eşin ya da sevgilin ile aranızda olan ilişkileri de işaret etmektedir. Sen öyle bir insansın ki daha çok kendinden ziyade karşındaki mutlu olsun diye düşünüyorsun ve kendin böyle düşünüyor iken de karşında olan kişiler de öyle düşünüyor olsun istiyorsun. Sen de bunu yapmak yerine sadece kendin için bir şeyler yapmayı tercih eder isen işte o zaman eşinden de böyle beklentilere girmeyerek oldukça da mutlu olabilirsin.

Kahve Falında Dinazor Yavrusu Görmek
Senin daha çok bir şeyleri yapmak yerine daha çok yıkmayı tercih ediyor olduğuna işarettir. Çok sevdiğin bir arkadaşın sana kırılacak ve senden biraz da olsa uzak durmayı tercih edecek. Sen ise sana gelip anlatmak yerine daha çok onun karşısında olmayı tercih ediyor olmandan dolayı onun ile arana o kadar da büyük olan sorunlar girecek ki eğer sen de ilk başlarda konuşmayı tercih etseydin ve ona problemin ne olduğunu sorsa idin işte o zaman aranızda pek bir problem kalmayacaktı ve sen de küçük olan bir şey için oldukça değer verdiğin bir arkadaşlığını bitirmek zorunda kalmayacaktın. Her ne olur ise olsun her şeye bu kadar keskin çizgiler ile yaklaşıyor olman bazen bu hayatın oldukça kötü olan tarafından seni korur iken bazen de senin için iyi olan şeyleri de bir anda senin yanından alıp götürüveriyor.

Arkadaşından görecek olduğun kötü olan anılara da işaret etmektedir. Sen her ne kadar o kişiye oldukça çok güveniyor olsan bile o kişi seni pek de sevmiyor olmasından dolayı hem maddi hem de manevi olan tüm zararları verecek. Eğer sevgilini dinleyip ondan uzak kalmayı tercih etse idin senin başına asla bunlar gelmeyecekti ve sen de bu kadar zor olan durumlara şahit olmayacaktın.

Kahve falında dinazor görmek, hevesinizin kaçtığı bir konuda yeniden ümitlerinizin yeşereceği bir haber alacağınıza yorumlanır. Tam da umutlarınızın söndüğü bir anda sürpriz gelişmeler sizleri şaşırtacak. Geçmişte sizi çok üzen ve hatta bir türlü unutamadığınız kötü anıların artık üzerine perde çekmeli ve geleceğiniz için güzel şeyler yapmaya odaklanmalısınız.

Kahve Falında Dinazor Yumurtası Görmek
Geçmişte bir gönül ilişkisi yaşadığınız insan ile tekrar karşılaşacağınıza ve hayatınıza gireceğine yorumlanır. Bu insan tekrar sizinle görüşmek ve gönlünüzü almak, geçmişteki hatalarını telafi etmek isteyecek. Özellikle eskiden sizi yarı yolda bırakan veya terk eden birinin tekrar karşınıza çıkması ve pişman olması sizi çok şaşırtabilir. Bu insana karşı duygularınız olsa da, geçmişteki hatalarını affetmekte zorluk yaşayabilirsiniz. Kafanızı çok karıştıracak ve sizin dengenizi alt üst ederek, bu kişi içinizde fırtınalar estirecek.

Kahve Falında Dinazor Yavrusu Görmek
Kalp kırgınlıklarının sona ermesi ve biten dostlukların yeniden başlaması anlamına gelir. Dargın olduğunuz insanlar ile tekrar bir araya gelmeniz sayesinde bu insanlarla tekrar görüşmeye başlayabilirsiniz. Eski dostluklarınıza bu sefer sahip çıkma imkanınız olacak. Sizin için değerli olan insanların yeniden hayatınızda olması sizi mutlu edecek.

Kahve Falında Dinazor Kafası Görmek
Otorite sahibi ve elinde pek çok imkan olan bir insanın size yardım etmek isteyeceği anlamına gelir. Ancak bu insanın karşılığında bazı beklentileri olabilir. Bu kişiden yardım almakta çok büyük kararsızlıklar yaşayacaksınız ve birilerine danışmak isteyebilirsiniz. Yakınlarınızdan öncelikle fikir almanız faydalı olacak. Çünkü çıkar ilişkisi kurulabilir.

Kahve Falında Dinazor ve Kalp Görmek
Geçmişte birlikte olduğunuz bir insan ile yeniden gönül bağı kurma ihtimalinizin olduğunu simgeler. Eğer bekarsanız eski sevgiliniz sizin tekrar karşınıza çıkarak sizinle bu sefer izdivaç kurmak ve hayatınızın geri kalanında yanınızda olmak isteyecek. Eski sevgiliniz ya da geçmişte hoşlandığınız bir insanın tekrar sizinle görüşmek istemesi, sizi şaşırtabilir ve sevindirebilir.

Kahve Falında Dinazor ve Yılan Görmek
Kötü niyetli insanların hakkınızda gerekli gereksiz konuşması, hatta bazı tahminler üzerine size iftira atması anlamına gelir. Size karşı ön yargısı olan insanlar sizin hakkınızdaki kötü düşüncelerini başkalarına da söyleyerek, hakkınızda yalan yanlış söylentiler çıkarabilir. Dedikodular yüzünüzden canınız bir süre sıkılacak.

Kahve tabağında dinazorun anlamı, evli ve bekarlar için aşk hayatlarında bazı sorunlar yüzünden aileleri ile fikir ayrılıkları yaşamaları anlamına gelir. Sizin ilişkiniz aileniz tarafından eleştirilebilir ve bazı konular ailenizi üzebilir. Seçimleriniz anne ve babanız tarafından eleştirilebilir. Bu nedenle aşk ve aile hayatınız arasında kalarak, zor günler geçirebilirsiniz.