Kahve Falında Burun Görmek

Kahve falında burun görmek fal sahibinin bazı ukala tipli insanlar ile aynı mekanda bulunacağına fakat bu tarz insanların ağzının payını vererek rahatlayacağına işaret eder. Fal sahibi kişilik bakımından çok alçak gönüllü bir insan olduğu için etrafında ukala insan barındırmayacaktır. Eğer fincanda beliren burun sembolü çok bariz bir şekilde belirmiş ve fincanın ağız kısmında konumlanmışsa bu ukala kişilerin fal sahibinin akrabalarından biri olduğunu işaret eder. Fakat fal sahibi bu insanlardan elinden geldiği kadar uzak durmaya çalışacaktır.

Kahve falında burun görmek; çok yetenekli ve başarılı insanlarla tanışarak, onlardan yardım alacağınıza yorumlanır. Bir insan size yol gösterecek. Eğitim veya iş hayatında ilerleme kaydetmeniz için bilgili bir insan ufkunuzu açabilir ve ihtiyacınız olan desteği size sağlayabilir. Bu kişiden alacağınız yardım sayesinde daha refah günler sizleri bekliyor olacak. Falda burun görmek, bazen de istikbalinizin parlak olacağına ve güzel bir geleceğin sizi beklediğine yorumlanır. Yeni iş girişimleri de beraberinde başarı getirecek demektir. İş hayatında uzun bir süre sıkıntıyla karşılaşmayacaksınız.

Kahve fincanında burun şekli çıkarsa, azimli ve yardımsever bir insanı simgeler. Bu insan sizi çok etkileyecek ve onun yolunda ilerleme kararı alacaksınız. Yeni tanışacağınız kariyer sahibi bir insan da sizin elinizden tutabilir ve sizin yol göstericiniz olabilir. Kahve tabağında burunun anlamı ise, hane içerisinde her işinize karışan ve ne yaptığınızı çok merak eden bir insanı simgeler. Bu kişi sürekli sizin hayatınıza karışmak isteyebilir ve sizi sıkboğaz edebilir.

Kahve falında burun görmek, bazı yorumcular tarafından iyi niyetli insanlarla tanışmak, güzel olaylara vesile olmak ve iyilik yapmak olarak yorumlanır. Hayatınıza girecek bir insan sizde önemli bir tesir bırakabilir. Bu kişinin hayatınıza olumlu etkisi olacak ve size yol gösterecek. Hatta gelecek planlarınızda değişiklikler yapmanızı bile sağlayabilir. Bu kişi sizdeki ışığı görerek, başarılı olacağınız alana yönlenmenizi sağlayabilir. Ya da elinizden tutarak size elinden gelen tüm yardımı sağlayabilir. Eğer kahve fincanının ortasında burun görürseniz, bu sefer de fal sahibinin herkese örnek bir insan olduğunu simgeler. Etrafınızdaki insanları etkileyecek bir başarı sergileyebilirsiniz. Bu başarınız dilden dile dolaşabilir. Kariyer alanında şan ve şöhret size çok yakın diyebilirsiniz.

Kahve falında büyük burun görmek, genelde dedikodu yapan ve her şeyi merak eden bir insanı simgeler. Bu insan sizin aile içinizdeki olaylara da karışmak veya sizin işlerinize burnunu sokmak isteyebilir. Kahve falında karga burun görmek, fesat ve hain bir insanı simgeler. Bir insan size hiç hak etmediğiniz davranışlarda bulunarak, kalbinizi kırabilir. Kahve falında sivri burun görmek, hiç bir şeyden hoşnut olmayan ve her şeye negatif bakan bir insanla bağdaşlaştırılır. Bu insan size huzursuzluk yaşatabilir. Kahve falında uzun burun görmek de karakteri sağlam olmayan bir insana işaret eder. Kahve falında burnu uzun kadın veya adam görmek, sosyal hayatınızda bazı gerginliklerin söz konusu olacağını gösterir. Arkadaşlarınızdan ummadığınız sözler işitebilirsiniz ve size karışmak isteyebilirler. Kahve falında uzun burunlu adam veya kadın görmek, bazen de sevdiğiniz insanla aranızda kıskançlık olacağı şeklinde yorumlanır. Gelecek günlerde kıskançlık yüzünden sevdiğiniz insanla ayrılma noktasına gelebilirsiniz.

Kahve Falında Karga Burun Görmek
Kendinize hakim olamayacağınız ve farklı davranışlar sergilemek zorunda kalacağınız bir olayın vuku bulması demektir. Bir anda sinirlerinize hakim olabilir ve birine karşı çok büyük tepki gösterebilirsiniz. Bu kişiye biriktirdiğiniz her şeyi itiraf etme gereği duyabilirsiniz.

Kahve Falında Büyük Burun Görmek
Hayatınıza çok fazla karışan ve müdahale eden bir insanı simgeler. Bu kişi sevdiğiniz insan ya da ailenizden biri olabilir. Her şeye mana bulması ve sizi eleştirmesi artık sabrınızı zorlayacak. Bu kişi sürekli hayatınıza yön vermek isteyebilir. Ancak sizi mutlu edecek şekilde hayatınızı yaşamaya gayret göstermek isteyebilirsiniz.

Kahve Falında Küçük Burun Görmek
Ufak tefek dedikoduların kulağınıza gelmesi şeklinde duyulur. Bu söylentiler aslında sizi pek de ilgilendirmeyecek. Bu söylentilere kimse inanmayacağı için siz de ciddiye almayın.

Kahve Falında Sivri Burun Görmek
Size negatif enerji veren bir insanı simgeler. Bu kişi ile ne yapsanız keyif almıyor olabilirsiniz ve yaşam enerjinizi sömürüyor olabilir. Artık sabrınızı zorlayacak ve daha fazla tahammül etmek istemeyeceksiniz. Pozitif insanlarla vakit geçirmeye özen gösterin.

Kahve Falında Uzun Burunlu Adam Görmek
Bir erkeğin sizi yanıltacağı ve yanlış yapmanıza neden olacağına işaret eder. Bu kişi size bir konuda yalan söyleyebilir. Ya da sırf kendi çıkarı için sizi ateşe atabilir. Kahve falında burnu uzun adam görmek, bazen de size iftira atacak bir erkeği simgeler. Bu erkek sizin pek de iyiliğinizi istemiyor olabilir. Bu nedenle de sizi üzecek davranışlarda bulunacak.

Kahve Falında Uzun Burunlu Kadın Görmek

Yine benzer manaya gelir. Bu kadın hakkınızda yalan yanlış dedikodular çıkarabilir. Ya da sırlarınızı paylaştığınız bir kadın başkasına bu sırlarınızı söyleyerek sizi bir konuda ifşa edebilir. Sırlarınızı paylaşırken biraz daha dikkatli olun. Hatta iki defa düşünün.

Kahve tabağında burun anlamı, hane içerisinde bazı meselelerin kısa süre canınızı sıkacağına, ancak genel olarak aile huzurunuzun kaçmayacağına yorumlanır. Hanedeki bazı olaylar aile içini fazla rahatsız etmeyecek. Sadece akrabalarınız arasında olan bitenler sizi şaşırtabilir. Ancak bu sorunlar sizi ilgilendirmeyecek.

Falda görülen burun sembolü, bazı fal yorumu yapan kişiler tarafından pek de hayra yorulmaz. Falına bakılan kişinin etrafında haset ve kıskanç insanların olduğuna işaret edilir. Hatta bir kişi size karşı kendini beğenmiş davranışlar sergileyebilir veya sizin şu anki sahip olduğunuz şeyleri kıskanıyor olabilir. Herkese yüksekten bakan ve sanki dünya kendi etrafında dönüyor gibi haller takılan insanlardan size fayda gelmeyecek. Hatta çevrenizde böyle biri varsa, yakında bir küslük söz konusu olabilir. Bu kişi beklemediğiniz bir anda size sırtını çevirebilir veya sizi tanımıyor gibi davranabilir.

Artık sizde evlenerek kendi hayatınızın patronu olmak istiyorsunuz. Yaşadığınız hayatta birkaç insanın söz sahibi olması da sinirlerinize dokunmuyor değil. Yönetebileceğiniz bir evin hayali bile içinizi ısıtıyor fakat hayatınızın aşkı ile karşılaşmanıza henüz biraz daha vakit var. Arkadaşlarınız tarafından dışlanacağınız bir konuşma canınızı sıkabilir ama herkesle aynı fikirde olmak zorunda olmadığınızı biliyorsunuz.