Kahve Falında Bomba Görmek

Kahve falında bomba görmek, çok fazla harcama yapmak ve bu yüzden büyük sıkıntı yaşamak demektir. Bazı gereksiz harcamalar yüzünden ödemekte zorluk yaşayabilir ve borçlarınıza yetişmek güç hal alabilir. Şu anki birikimlerinize güvenerek büyük harcamalar yapmaktan kaçının. Yoksa ileride çok büyük sıkıntılar çekebilirsiniz. Eğer bir süredir aile içerisinde aşırı harcama yapan biri varsa, onunla da aranızda tartışma olabilir. Bazı hatalarını mecbur kalarak söylemek zorunda kalabilirsiniz.

Kahve falında bomba görmek, kişinin çok ahlaklı ve terbiyeli bir kişi olduğuna ve de aynı zamanda çevresinde oldukça sevilen bir kişi olduğuna işaret eder. Bazı fal yorumcularına göre kişinin kısa zaman içinde borçlarından kurtulacağına ve ilerleyen zamanlarda eline yüklü miktarda para geçeceğine delalet eder. Bomba görmek bir yoruma göre de hayatınızın belki de en zor günleri ile karşı karşıya kalacağınıza işaret eder. Bu sembol fal sahibi kişiye ailesi ile yaşadığı tartışmalar karşısında sürekli olarak alttan alması ve sabırlı olması gerektiğinin de bir uyarıcısı şeklindedir.

Falda çıkan bu sembol ayrıca kişinin çok ahlaklı ve terbiyeli bir kişi olduğuna yorumlanır. Aynı zamanda çevre tarafından oldukça sevilen bir kişi olduğuna işaret eder. Bir diğer anlamı da hayatınızın belki de en zor günleri ile karşı karşıya kalacağınıza yorumlanır. Her ne kadar sabırlı olmanız gerekse de bunu başarmak sizin için zor olabilir. İnsanların size karşı hatalarını yüzüne vurmamak için kendinizi zor tutabilirsiniz. Bazı sözler ya da laflar yüzünden büyük olaylar yaşanabilir.

Falda bomba görmek, aynı zamanda arkadaş çevreniz içinde bulunan ve çok sevdiğiniz bir arkadaşınızın gerçek yüzünü görmektir. Bu dost sandığınız kişi aslında sizin düşmanınız olabilir. Yakın zamanda bu arkadaşınızın gerçek yüzünü öğrenmek ayrıca sizi çok üzebilir. Aşk hayatınızda ise sevgiliniz ya da eşinizin davranışları sizi üzecek. Onunla ilgili duyacağınız bir haberle birlikte ilişkiniz sarsılabilir ve hatta ayrılık söz konusu olabilir. Özel hayatınızda dengeler sarsılabilir.

Kahve tabağında bu sembol çıkarsa, hanede biriyle küslük yaşamak, işiteceğiniz laflar karşısında hayrete düşmek anlamına gelir. Bazı lafları kaldırmak zor olabilir. Büyük kavgalar da ortaya çıkabilir. Her ne kadar sükuneti korumaya çalışsanız da bir yerden patlak verebilir ve sinirlerinize hakim olamayarak, tartışabilirsiniz.

Kahve falında bomba görmek, arkadaş çevreniz içinde bulunan ve çok sevdiğiniz bir arkadaşınızın aslında sizin düşmanınız olduğunun da bir işaretidir. Yakın zamanda bu arkadaşınızın gerçek yüzünü öğrenecek ve çok üzüleceksiniz. Aşk hayatınızda ise sevgiliniz ya da eşinizin davranışları sizi artık çok üzecek ve ondan soğuyacaksınız. Sevdiğiniz kişi ile aranıza bir soğukluk girdiği bu süreç içerisinde ilişkinizin geleceği ile ilgili en doğru kararları almalısınız.

Hayatına yeni birisi girecek. Bu kişi hayatına huzur ve mutluluk getirecektir. Ailenden bazı kişiler moralini bozacak laflar söyleyeceklerdir. Bunlara kulak asmamalısın. Evlilik görünmektedir. Senin veya bir yakın dostunuzun. Sana gelecek bir telefon ile mutlu olacaksın. Maddi açıdan sıkıntılar içerisindesin. Bu durumu çabuk atlatacaksın.