Kahve Falında Ayı Görmek

Kahve falında ayı görmek, fallarda oldukça sık rastlanan bir siluettir. Ancak hayırlara yorulduğu söylenemez, özellikle iri bir ayı görüldüğünde fal sahibinin iyiliğini istemeyen, arkasından kuyusunu kazan kin ve nefret içinde olan eşe dosta işarettir. Ayı figürü, bazen ise yakın zamanda tanışılacak kötü niyetli ve içinin kötülüğü yüzüne vurmuş oldukça çirkin bir kadınla tanışmaya ve ondan düşmanlık ve vesvese görmeye işarettir. Fal sahibi etrafındaki herkese dikkat etmeli, kendini korumalıdır. Özellikle yeni tanışacağı insanlara karşı temkinli olması tavsiye edilmektedir.

Falda çıkan ayı postu iki zıt anlamda yorumlanmaktadır, duruma göre şekillenebilir. Birinci yoruma göre ayı postu görmek, ayı görmekle eşdeğer şekilde kötülüğünüzü isteyen, arkanızdan kuyunuzu kazan bir düşmana işarettir ancak ayı postu görüldüğünde kötülüğünüzü isteyen düşmanın büyük bir gaflet içinde olduğuna yorumlanır. Akılsızca planlar yapan kötü niyetli kimse sizi düşürmek istediği kötülüklerin içine, kendi yetersizliği sonucu yine kendi düşecek kendi kötülüğünde boğulacaktır. Kahve falında ayı postu görmek bir diğer şekilde, hane içinde huzurlu, güvenli ve şefkatli bir ortamın varlığına işarettir. Dışarıdaki hayatın, kaosundan ve karmaşasından evinize sığınacağınıza; sükûneti yuvanızda bulacağınıza işaret etmektedir.

Kahve falında çıkan ayı yavrusu sizinle münakaşa içinde bulunan, kötü niyetli bir kimsenin sizi aşağıya çekmek isterken kendi kendini rezil edeceğine işarettir. Kahve falında ayı yavrusu görüldüğünde, fal sahibi yakın zamanda bir tartışma içerisinde kalırsa sakin kalması konusunda kesinlikle uyarılmalıdır. Sakinliğini koruduğu takdirde fal sahibi düşmanının kendi kendini küçük düşürüşüne hiçbir şey yapmasına gerek kalmadan şahit olacaktır. Ve bu durumda sakinliğini koruması ile etrafı tarafından saygı görülüp yüceltilecektir şeklinde yorumlanır.

Falda ayı kafası görüldüğünde, tanıdığınız veya yeni tanışacağınız bir kadın tarafından hakkınızda sinsilik ve kötülük düşünüleceğine işarettir. Fal sahibi eğer kahve falında ayı kafası ile temsil edilen bu kadın kişiye karşı dikkatli olmaz ve duvarlarını örmez ise yara alması muhtemeldir şeklinde yorumlanır, dikkatli olmak ve tedbiri elden bırakmamakta fayda vardır.

Kahve falında ayı görmek, kötü bir planın içerisinde yer almak anlamına da gelebilir. Hiç hesapta yokken kendinizi önceden kurulmuş hain bir oyunun içerisinde bulabilirsiniz. Bazı kişiler sevdiklerinizi birbirine düşürmek isteyebilirler ve sizi de maşa olarak kullanabilirler. Bu nedenle uyanık olmanızda fayda var. Her söylenene inanmadan önce iyi araştırmalı ve bir anda insanlar hakkında kanaata varmamalısınız. Sizi aldatmaya çalışan kişilerin sözde samimi sözlerine kanmadığınız müddetçe zarar görmeyeceksiniz. Yoksa sizin de insanlar ile aranız açılacak ve sizi yanlış anladıkları için kendinizi ifade etmeniz zor olacak.

Kahve falında ayı görmek; etrafınızda dolaşan kötü niyetli bir insana yorumlanır. Size üstün gelmek için çaba gösteren biri var. Üzerinizde üstünlük sağlamak isteyen kişi çalıştığınız ofis ya da iş yerinden olabilir. Bu kişi sizin çok üstünüze gelebilir. Falda ayı görmek, sizi düşman belleyen bir insana işaret eder. Bu kişi size zarar verici bir takım hareketlerde bulunabilir.

Kahve fincanında ayı anlamı, fal sahibine oynanacak kötü bir oyuna delalettir. Bu kişi bir kadın olabilir. Gelecek günlerde tanışacağınız bir kadın, size hile yaparak aldatmaya çalışabilir. Gözünüzü dört açın.

Kahve falında ayı pençesi görmek, bir kişinin emri altına girmeye ve o kişinin size çok kötü davranacağına işaret eder. Hiç hak etmediğiniz sözler işitebilirsiniz. Kahve falında ayı kafası sembolü ise, hayatınıza girecek çirkef bir kadına yorumlanır. Bu kadın sizlere uğursuzluk getirebilir. Kahve falında boz ayı görmek de neredeyse aynı olumsuz anlamlar taşır.

Kahve Falında Ayı Pençesi Görmek
Bu sembol size zarar vermek ve emeklerinizin üzerine konmak için çaba harcayan birine işaret eder. Size çok yakın birinden zarar görebilirsiniz. Maddi ya da manevi bir zarara uğratabilir. Özellikle size kin bileyen birileri varsa, bu kişiler ile her türlü yakınlık veya irtibat sizi tehlikeye atabilir.

Kahve Falında Ayı Yavrusu Görmek
Zarar gelmez sandığınız insanlardan gelecek zarara yorumlanır. Hiç önemsemediğiniz şeyler bir anda size büyük sıkıntı verebilir. Yine, hayatınızda sorun olmaz diye ertelediğiniz şeyler varsa, bu konuda da bazı problemler olabilir. Her ne kadar pişmanlık yaşasanız da, sorunları çözmeye odaklanmalısınız.

Kahve Falında Ayı Kafası Görmek
Dost görünümlü düşman anlamı taşır. Bu kişi uzun süredir adeta sizin dostunuz gibi davranıyor olabilir. Ancak çok yakında gerçek yüzünüzü görecek ve hayrete düşeceksiniz. Ancak o kişinin gerçek yüzünü görmeniz iyi olacak.

Kahve Falında Beyaz Ayı Görmek
Aşk hayatında bazı yanlış anlaşılmaların olması veya güç savaşı yaşanması şeklinde yorumlanır. Sevdiğiniz insan sizinle gereksiz bir yarış içerisine girebilir. İlişkilerde dengeler bozulabilir. Sevdiğiniz insan ile aranızdaki sorunları büyütmemenizde fayda var. Yoksa geri dönüşü olmayan kalp kırgınlıkları olabilir. Sevdiğiniz insanı üzebilirsiniz.

Kahve Falında Oyuncak Ayı Görmek
Çok küçük bir tehlike atlatmaktır. Ufak bir kaza geçirebilirsiniz. Ya da sağlığınız ile ilgili canınızı sıkacak küçük bir sorun söz konusu olabilir. Şu günlerde biraz daha temkinli olun ve daha dikkatli davranın. Özellikle dalgın olmamaya özen gösterin.