Kahve Falında Asa Görmek

Kahve falında asa görmek güçlü ve şerefli bir kişiye işarettir. Asa sembolü insanlara yardımcı olduğunuzu ve çok sevilen biri olduğunuzu gösterir. İş hayatınızda bazı sıkıntılar yaşayabilir ve bu nedenle iflas edebilirsiniz. Bu anlamda çok dikkatli olmanız gerekir. Kişinin varsa arazilerinde bolluk ve bereket olacağı anlamına gelir. Normalden çok daha fazla mahsul kazanacağının habercisidir. Eğer bir kişinin arkasından konuştuysanız ya da bir kişiye iftira attıysanız o kişi bütün bunların farkında demektir. Son zamanlar içerisinde hayatınıza birinin girdiğini ya da henüz girmek üzere olduğunu işaret etmektedir.

Kahve falında asa görmek, bazı yorumcular tarafından falına bakılan kişinin ev içerisinde maddi yönden huzuru yakalaması şeklinde yorumlanır. Öyle ki, sofranızın bereketi bir anda artacak. Hatta elinize geçen paranın da miktarında artış olabilir ve bu sayede bazı isteyip de yapamadığınız şeyleri artık yapma fırsatı elde edebilirsiniz.

Kahve Falında Elinde Asa Görmek
Bazı insanların sizden nasihat alması demektir. Aynı zamanda falına bakılan kişi de yakın zamanda birilerinden öğüt almak isteyebilir.

Kahve Falında Asalı Adam Görmek
Bu sembol genellikle falına bakılan kişinin bilge bir insandan alacağı yardım olarak yorumlanır. Bu kişi sayesinde bazı kararları alırken daha mantıklı sonuçlar elde edebilirsiniz. Özellikle sizin için önemli olan konularda bu kişiden alacağınız bazı fikirler veya öğütler fazlası ile işinize yarayabilir.

Kahve Falında Asalı Kadın Görmek
Yakın çevrenizde bir kadın sizi bir konuda uyarabilir. Bu kadın gelecek ile ilgili bazı endişelerini dile getirerek sizi bazı konularda uyaracak ve bu sayede bazı tehlikelerden de uzak durmuş olacaksınız. Arkadaş çevrenizden biri de ilişkileriniz ya da başka konularda daha temkinli olmanız konusunda fikrini belirtebilir.

Kahve Falında Asalı Dede Görmek
Aileden bir büyük size ihtiyacınız olan yardımı yapacak. Bu kişi maddi ya da manevi konuda sizin yanınızda olacak ve bir sorunu çözüme kavuşturacak. Bu aile büyüğü sayesinde sıkıntılarınızı bir nebze de olsa hafifletme şansı elde edebileceksiniz.

Bu girecek kişiler öncekiler gibi sadece zarar vermek yerine sizlerin hayatında hem her an olumlu şeyler oluşturacak hem de sizlere o kadar iyi gelecek ki kendi geçmişteki benliğinizi hatırlamanıza yardımcı olacak. Bazen insanların sizlerin omuzlarına bir dokunmaları ile kendinize gelerek hem onları hem de kendinizi bir hayli mutlu edebilecek güce sahip olabiliyorsunuz. Bu ara sizlerin sürekli bir iş üzerine yoğunlaşıyor olmanıza rağmen eğer konu hakkında bilgi sahibi olan birinden yardım almadan da başaramayacak oluğunuz işler ile uğraşmaktasınız. Bu durumu insanlar ile de paylaşarak yardım alır iseniz de adeta üzerinize bir sihirli değnek değmiş gibi başarabileceksiniz. Bunların yanı sıra sizlerin insanlara karşı olan tutumlarınız ile herkes tarafından oldukça çok sevilen biri olduğunuzu da işaret etmektedir. Sizlerin insanlara karşı olan tutumları ve samimiyeti ile hem herkes tarafından sevilip hem de sayılmanıza katkı sağlıyor.

Fal sahibi eğer fakirse zengin olacak demektir. Ancak zengin fal sahibinin de fakirleşeceği anlamına gelir. Dilsiz bir kişinin falında asa sembolü çıkarsa o kişi konuşmaya başlayacak demektir. Aşıkların yakın zamanda kavuşacağı anlamı da falda asa görmenin yorumlarından bir tanesidir. Yakın zamanda şiddetli bir hastalık yaşanacağının da habercisidir. Bu hastalığının şifası çok uzaklarda olabilir. Bu anlamda ufkunuzu genişletmek faydanıza olacaktır. Bu durumda kesinlikle isyan etmemeniz, daha güçlü olmanız ve sabırla derdinizin dermanını aramanız gerekir. Yakın zamanda elinize yüklü miktarda para geçebilir. Bu yolda para bulmanız olabilir, piyango kazanmanız olabilir. Bu para ile yaşam standardınız yükselebilir. Bu durum karşısında gereksiz harcamalardan kaçınmalısınız. Paranızı dikkatli kullanmalısınız.